Poslyšte prostřednictvím fotogalerie krásný příběh o spojení jógy a konání dobrých skutků. Děkuji všem ještě jednou za účast a podílení se na krásné věci. Děkuji za váš čas, energii a nadšení. Děkuji za možnost být součastí. Myslím, že nebudu mluvit jen sama za sebe, když řeknu, že jsme si celý čas v Neratově užili a prací na zahradě přispěli nejen k dobré věci a užitku Sdružení Neratov, ale i k posílení smyslu založení spolku. Mám radost z toho, jak spolek funguje a táhne už roky za jeden provaz. Z vnímání stejné potřeby spolupodílet se na vytváření a dělání smysluplných věcí. Je to očistné, obohacující a vyživující nejen pro tělo, mysl i ducha, ale zároveň esenciální pro fungování jakéhokoliv spolku. Namasté a příští rok na shledanou Neratove!



















































































































































